Bir yazar eserini anlatırken ne kadar iddialı olabilir? Şayet bu yazar John Ronald Reuel Tolkien ise ve eseri de Yüzüklerin Efendisi ise “Dünya ikiye bölünmüştür, Yüzüklerin Efendisi’ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar” sözü bir yazarın ne kadar iddialı olabileceğini anlatmaya yetecektir. Son yıllarda tüm dünyada milyonlarca okur bulmayı başaran evrensel bir eser düşündüğünüzde aklınıza gelebilecek ilk kitaplar arasında Yüzüklerin Efendisi de bulunuyor.

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Halinde Kütüphanenizde!

Epik fantezi türünde hayat bulan eser ile John Ronald Reuel Tolkien unutulmazlar arasındaki yerini bir kez daha tazeledi. Şimdi ise bu eser özel basım, tek cilt halinde kütüphanenizdeki yerini almayı bekliyor. Fantastik kitaplar arasında yer alan Yüzüklerin Efendisi’ni henüz okumamış olanlardan iseniz bu fırsatı kaçırmayın! Tek ciltte soluksuz bir şekilde okuyabileceğiniz kitabınız gittiğiniz her yerde yanınızda olacak.

Yazımı yıllarca süren ve tüm dünyada 150 milyondan daha fazla satış yaparak tüm zamanların en çok satan ikinci kitabı unvanının da sahibi olan bu eser sitemizde en çok arananlar kategorisinde yer alıyor. Oxford Üniversitesi’nde profesör olan yazar J.J.R. Tolkien bu eserine Hobbit’in devamı olarak başlamıştı. Ancak ortaya yepyeni, bambaşka bir eser çıktı. İlk kez 1954 yılında yayınlanmıştı. Ancak o günden bu yana dünyanın hemen her ülkesinde basımı soluksuz bir şekilde devam ediyor. Kitabın bir adedi de sizin için basıldı, siz de ünlü yazarın “kitabı okuyanlar” sınıfına geçiş yapın.

Yazar: John Ronald Reuel Tolkien

Kitap: Yüzüklerin Efendisi

ISBN: 9789753423472

Sayfa Sayısı: 1015

Yayın Yılı: 2012

 

Etiket: ,