Tanju Temimhan aramıza Yıldızlar kitabı ile dönüş yaptı. Denemeleri ile okuyucu ve kendisi arasında bir bağ oluşturan yazarımız, bu kitabında da günümüz bakış açısıyla derinlik yakaladığı konuları bizimle paylaşıyor.

Yıldızlar

Yıldızlar

Yıldızlar İle Farklı Bir Yolculuk

Yıldızlar, yazarın son kitabı olarak piyasada yer alıyor. Daha önce; Zihinsel Eylemler, Yakınlık, Nesnelere Giden Yollardır ve Genel ve Özel İfadeler kitapları ile tanıdığımız Tanju Temimhan, okuyucuda merak uyandıracak konu seçiminin yanı sıra araştırma ve zihinsel çıkarım yapabilecek ana temalar üzerinden hareket ederek Yıldızlar kitabına imza atıyor. Farklı anlatım tarzı ile benimsediğimiz ve sevdiğimiz bir yazar olan Temimhan’ın Yıldızlar kitabını daha başlarken seveceğinize eminiz.

Kitabı okudukça, bir çocuk gibi gözünüzde cereyan eden zincirleme gelişimleri o günkü ruh halinize göre şekillendiriyor ve görünenin ardındaki sır perdesini aralıyor olacaksınız. Anlatımı ve içeriği zengin olan Yıldızlar kitabı ile kitaplığınızda Tanju Temimhan kitaplarına da yer ayırmaya başlayacak, yazarın son dönemlerde yeni çıkanlar arasında yer alan bu kitabının başarısını bir kere daha kutlayacaksınız.

İlk eseri ile edebiyat dünyasında oldukça başarı yakalamış olan Tanju Temimhan, daha sonraki kitaplarında devam ettirdiği anlatım tarzı geleneğini Yıldızlar kitabında da aynı heyecanı koruyarak, ancak bu sefer daha çok soru ile bizi meşgul ederek gerçekleştiriyor. Türk edebiyatının bu önemli ismi ile yakalamış olduğunuz dünya görüşündeki sır perdesini biraz daha açabilir ve Yıldızlar kitabı ile bakışınıza yeni fikirler ilave edebilirsiniz.

Kitap: Yıldızlar

Yazar: Tanju Temimhan

ISBN: 9786053230373

Sayfa Sayısı: 61

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: