Türk edebiyatının modern çağdaki en önemli ve en usta kalemlerinden birisi olarak gösterilmekte olan Semih Gümüş tarafından kaleme alınan bu kitap, kitapseverlerden yoğun ilgi görmüştür. Ayrıca Türk edebiyatının usta kalemi Gümüş tarafından kaleme alınmış olan bu kitap, yazarın denemelerinden oluşuyor.

Yazarın Yalnızlık Burcu

Yazarın Yalnızlık Burcu

Yazarın Yalnızlık Burcu ile Genç Yazarlara Öneriler

Sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan popüler eseri olan Yazarın Yalnızlık Burcu isimli kitap, Türk edebiyatının modern çağdaki en önemli isimlerinden birisi olan Gümüş’ ün farklı dönemler kapsamında kaleme almış olduğu denemelerinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Özellikle de merakla beklenen kitabın basım tarihinden ve piyasaya sürülmesinden itibaren edebiyat dünyasının en önde gelen isimleri ve kitap otoriteleri tarafından büyük ilgi ve beğeni görmüş popüler bir kitaptır.

Semih Gümüş tarafından kaleme alınan bu kitap, Türk edebiyatının en önemli isminden günümüz modern Türk edebiyatının en genç yazarları için eğitici ve doğru yolu gösterici bir el kitabı olarak ön plana çıkıyor. Bu yüzden de günümüz modern çağın Türkiye’sinin Türk edebiyatı çizgisinde bulunan genç yazarlar açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Türk edebiyatının modern çağdaki bu önemli ismi, sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Yazarın Yalnızlık Burcu isimli kitabında, sadece denemler, edebiyat ve sanatın kollarına değinmekle kalmayarak, yazarın bakış açısı, yazım tarzı ve konularına ilişkin olarak da birbirinden kaliteli ve doğru önerilerde bulunuyor.

 

Etiket: ,