A Game Of Thrones: Taht Oyunları başlıyor! Toplamda yedi aile ile beraber bir taht ve entrikanın, ihanetin, baştan çıkartılmanın ne demek olduğunu okuyacağız. Bir film tadında okudukça okuyası gelecek bir serinin başlangıcı olan bu kitap, her şeye bir başlangıç olarak adım atıyor!

Bir George R. R. Martin kitabı olup, fantastik bir roman okumak isteyenlerin kesinlikle tercihi olabilecek kitaptır. En çok arananlar raflarına baktığımızda bu kitabı tüm kitapların arasında ve hatta baş sırada görebilmemiz mümkün olacağı gibi harika bir şölen, harika bir savaş okuyacağız!

Kitaplık içerisinde yıllarsa saklanır bir kitap istiyorsanız işte o kitaptır, Taht Oyunları. Okudukça okuyasınız geldiği gibi, bir yandan bir çırpıda bitsin bir yandan da hiç bitmesin hissi uyandıracak zihninizde!

Taht Oyunları Cilt 1, George R. R. Martin

Taht Oyunları Cilt 1, George R. R. Martin

Taht Oyunları’nda tüm entrika var!

Kitaplığınızda yıllar boyunca saklanacak bir kitap olduğu gibi serisini de okumak isteyeceksiniz. Birden fazla serisi olan bu kitapta George R. R. Martin, harikalar yaratmıştır. Hayranlıkla okuyacağınız, bir o kadar keyifle okuduklarınızdan zevk alacağınız bu kitap, son dönemlerde en çok okunanlar listesindedir.

Dünya’da gerçekten en çok okunanlar arasında bulunan bu kitap, son dönemlerde de dizinin de çıkmasından sonra en çok aranan kitaplar arasında raflarda görmeye başladık.  Yazara ait serili olan bu kitapların en başında gelen Taht Oyunlarını sizlerde keyifle okumaya başlayabilir, kısa zamanda bitirerek diğer serilerine de başlayıp tüm hikayeyi baştan sona bitirebilirsiniz!

ISBN: 6055381592

Sayfa Sayısı: 240

Yayın Yılı: 2013

Yazar: George R. R. Martin

Kitap: Taht Oyunları Cilt 1

 

Etiket: ,