Hayatın anlamını daha iyi anlamamız adına başımızın ucundan ayırmadığımız kitaplar her sayfasında bambaşka kültürel değer taşıyor. Bu kültürel değeri doğru şekilde yorumlayan insanlar da başarıya her zaman bir adım daha yaklaşıyor. Tam da bu bilgilerin ışığında kitabımızın içeriğinden biraz bahsetmemiz gerekiyor. Suret 4- Psikokültürel Analiz isimli kitabımızda son zamanlarda Türk toplumuna da damga vurmaya başlayan örtünmenin derin bir analizi yapılıyor.

Örtü, örtünme dinin bir gereği olarak uygulanır. Müslümanlıkta ergenlik çağını atlatan kızların kapanması buyrulur. Bu bilginin ışığında ülkemizde örtünün ve örtünmenin ne derece doğru kullanıldığı, hangi bilgilerin ışığında ilerlememiz gerektiği kitabımızda en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Aklınıza takılan her sorunun cevabına sade ve anlaşılır bir dil ile ulaşacağınız bu değerli kitapta ilmin ve bilginin ışığında ilerleyebileceksiniz.

Suret 4- Psikokültürel Analiz

Suret 4- Psikokültürel Analiz

Toplumun Derin Soruları Suret 4- Psikokültürel Analiz

Toplumun analizini oldukça değerli bir kalem ile yazıya alan, ortak düşüncenin kolektif yapısını gözler önüne seren yazarlar, kitabın son dönemlerde en çok arananlar listesine adını yazdırmasını da sağlamış gibi görünüyor. Suret 4- Psikokültürel Analiz diğer analiz kitapları gibi cevabı yaşayarak görmemizi sağlıyor. Edinilen bilgilerin aslında hayatın içinde gerçekten var olduğunu görmek de kitaptan keyif alma seviyenizi arttıracaktır. Evet, kapanmak dini bir vazifedir. Ancak bu dini vazifenin toplum içindeki etkileri, çocukların duyguları ve çok daha fazlası kitabımızda en iyi şekilde okuyucusuna aktarılmış.

 

Etiket: ,