Romantik tarzda kitap okumak isteyen ancak kendi isteğine göre bir türlü kitap bulamayan insanların 2013 yılında çıktığından beri en fazla tercih ettiği kitaplardan bir tanesi, Soğuk Kahve. Kitabın bu kadar tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında, kadın erkek ilişkileri hakkında belki de daha öncesinde duyulmamış kadar etkili cümleleri sayfalar boyunca insanlara anlatması.

 İlişkilere Bir de Soğuk Kahve Gözüyle Bakın

 Pek çok insan, gündelik hayatta karşılaştığı pek çok duruma yeteri kadar önem vermez geçer gider. Halbuki bu durumlar aslında hayatın ta kendisidir. İnsanlar ilişkilerini yaşarlar ancak bir süre sonrasında yaşadıkları ilişkilere yeteri kadar özen göstermezler. İşte Soğuk Kahve kitabı ile birlikte artık özellikle de ilişkinizi tekrardan inceleme fırsatına sahip olacaksınız.

Soğuk Kahve

Soğuk Kahve

Kitabın içerisinde yer alan pek çok şey aslında her ilişkinin içerisinde yer alan ancak insanların bir türlü kendilerine bile itiraf edemediği sorunlar açık bir dille anlatılıyor. Bu sorunların gizlenmesi sonrasına olacak olan sonuçları da okuyan herkes, bu durumların oluşmasını daha meydana gelmeden engellemiş olacaklardır.

Ahmet Batman tarafından yazılmış olan bu kitap, yayınladığı günden bu yana hak ettiği değeri görmeye devam ediyor ve en çok satanlar kategorisindeki yerini de koruyor. Bu sayede de kadın erkek fark etmez herkes bu kitabı satın alarak ilişkilere bir de Ahmet Batman’ın gözünden de bakma fırsatına sahip oluyor.

 

Etiket: ,