Süleyman Erguner in kaleme aldığı biyografi yazılarından olan bu kitap Rauf Yekta Bey in hayatının anlatıldığı bir kitaptır. Tek kişide pek çok vasfın olduğu bu şahsiyetin kitabı da Rauf Yekta Bey Neyzen Müzikolog Bestekâr olarak sizlerle buluşuyor. Çoğu insanın eline aldığında ses dahi çıkartamadıkları ney enstrümanını ustalıkla çalan bu şahsiyet aynı zamanda birden çok bestesi ile de oldukça dolu ve donanımlı bir isimdir.

Rauf Yekta Bey aynı zamanda müzikolog olması yönüyle de bu kadar donanımla birlikte adına kitap yazılacak şahsiyetler arasında yerini alıyor. Biyografi kitaplarını okumayı severek ve merakla okuyacakları bu kitap Süleyman Erguner in akıcı anlatımı ile sizlerle buluşuyor. Merak edenlerin kolaylıkla okuyup faydalanabilecekleri bu kitabı satın almak için dilerseniz sitemiz üzerinden online satın alma işlemlerini deneyebilirsiniz.

Rauf Yekta Bey

Rauf Yekta Bey

Rauf Yekta Bey Kitabını Nasıl Satın Alabilirim?

Bu kitap sizlerin en kısa sürede sitemiz üzerinden dilediğiniz anda sahip olacağınız bir kitaptır. Sizler de dilerseniz en kısa süre içerisinde merak ettiğiniz biyografi yazısı olan bu kitaba online olarak ulaşmak için önce sitemize üyelik gerçekleştirmeli sonrasında da alışveriş sepetinize eklemelisiniz.

Sepetinize eklediğiniz kitabın size ulaşması için öncelikle adresinizi doğru bir şekilde yazmalı ve kaç adet istediğinizi belirtmelisiniz. Bu işlem sonrasında karşınıza çıkacak olan ekranda da kredi kartı bilgilerinizi girerek en kısa süre içerisinde merak ettiğiniz kitabınıza ulaşabilirsiniz.

 

Etiket: ,