Sıra dışı olgulara sahip bu eser, sizleri farklı dünyalara doğru götürecek ve sizlerde bazı yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Ortaya çıkacak olan bu yenilikler ile hayata karşı olan bakış açınız da değişecek ve daha eğlenceli bir ruh haline bürünmüş biri olarak ortaya çıkacaksınız. Orlando adlı bu eser ile yeni bir dünyayı keşfedecek ve farklı dokular ile tanışma fırsatını ele geçirmiş olacaksınız. Bu eserde yer alan tüm ifadeler, olmayan bir hayat hikâyesinin betimlemesi tarzında kaleme alınmış ve sizlerle paylaşılmıştır.

Orlando İle Eğlenceli Bir Yolculuğa Hazır Olun

Yazar Wirgina Woolf tarafından kaleme alınan bu eser, sizlerde de yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Eğlenceli bir eser olması, sizleri de eğlenceye sevk edecek ve eserin içindeyken keyifli anlar yaşamanıza neden olacaktır. Bu durum zamanla sizlerin düşünce dünyasına etki edecek ve meselelere de farklı bakmanıza etken olacaktır.

Orlando

Orlando

Bu eserde yazar, en yakın arkadaşının sıra dışı hayatını kaleme alıyor ve ortaya çok eğlenceli durumların çıkmasını sağlıyor. Her sayfasında eğlence unsurları olan bu eser, sizleri de eğlendirecektir. Bu eser, sahte bir biyografi niteliğini taşıyor, gerçekten uzak olması, sizlerin de bu noktada ilgisini çekecek ve daha farklı bir durum ile tanışmanızı sağlayacaktır. Orlando, her açıdan değişik bir eserdir.

Bu eser ile yazar, farklı bir kimliği ön plana çıkarmış, sadelikten sıyrılmış, monotonluğu ise, bir kenara bırakmıştır. Yen resimde artık her şey daha eğlenceli ve daha neşelidir. Yazar Wirgina Woolf, bu eseri ile sizleri çizdiği yeni resmin içerisine davet ediyor.

Yazar: Wirgina Woolf

Eser: Orlando

ISBN: 9786054927654

Sayfa Sayısı: 260

Yayın Yılı: 2014

 

 

Etiket: