Fantastik bir gençlik romanı olarak kurgulanmış olan Obsidiyen adlı roman, yazar Jennifer L. Armentrout’un Lüks serisinin 1.si olarak, en çok arananlar kategorimiz içinde yer almakta. Özellikle yeni dönem roman akımı olarak genç ve maceracı okuru bir anda içine alan kitap akıcı dili ile tarzının farkını ilk satırdan itibaren ifade etmekte.

Bir uzaylı ve bir dünyalının aşk örgüsü eşliğinde hayal gücünün sınırlarını zorlatacak biçimde kurgulanmış olan fantastik türündeki roman, bilinç açan ve canlandıran özelliklerde. Güzel dünyalı kız Katy ve güçlü bir uzaylı Daemon arasında geçen ilginç diyalogları ile okura bilim kurgu öğelerinin yanı sıra eğlence de sunan kitap, gerçek bir okuma keyfi sunuyor.

Obsidiyen

Obsidiyen

Farklı Bir Macera Obsidiyen

Seri kitap senler için iyi bir seçenek olan kitap, yazar Jennifer L. Armentrout tarafından her zamanki gibi güncel yaşam gerçekliğinde hazırlanmış özel bir fantastik kurgu olarak esprili ve akıcı dili ile ilgi çekmekte.

Babasının ölmesi nedeni ile annesi ile evden uzaklaşmak için başka bir kasabaya taşınan Katy, kapı komşuları olan yakışıklı ve oldukça ilginç bir tip olan Daemon ile sevimli kız kardeşi Dee ile tanışıyor. Kısa süre içinde Dee ile iyi birer arkadaş olan Katy, Daemon ile ise pek iyi anlaşamaz. Birbirlerinden pek haz etmeyen bu iki gencin aşk hikayesi ile süre giden Obsidiyenadlı kitap oldukça keyifli.

 

Etiket: ,