Peygamberin, Mihmandar’ının anlatıldığı kitap, çok beğenilenler arasında yerini almıştır. Allah’ın kitabında, bozuculara yer yoktur. Fitne katanlar, bu dünyada zarar görür. Bu kitapta özellikler, iyilik ve dürüstlüğün önemli olduğu, kendinize ait olanla yetinmeyi bilmeniz gerektiği anlatılır. Askere, adaletli davranılması gerektiği vurgulanır. Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı, Özgün anlatımı ile bir başyapıt eser niteliğindedir.

Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı

Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı

Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı sürükleyici bir romandır

Özgün bir şekilde bir dönemin hikâyesi, başarılı bir üslupla anlatılır. Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı, kendine has akıcı anlatımı ile roman severlerin beğenisini kazanmıştır. Bir bedenin, ölümden önce yaşadıkları, hayata bakış açısı, yapması gerekenler, anlattıkları, güzel bir dille sergilenmiştir.

Azrail’in kendilerine uğrayacağını biliyorlar, mezarlarını sevdiği yere gömülmesini isterler. İyiliğin gücünü herkese yaymak ve adaleti sevdirmek, hedefleridir. Allah sevgisi ile donatılmış kalplerin, yine Allah’ın büyülü dünyasında kaybolması konusu işlenir.

Uygun fiyatı ile kitap seven herkesi güzel bir edebiyata kavuşturacaktır. Anlatımı özgün ve betimler, herkesin anlayacağı şekildedir. Kitap, şimdiden çok satanların listesinde yer almıştır. Ailecek okuyacağınız bir romanı, sizlere tavsiye ederiz. Çocuklarınızın gelişimi için bilgilendirici yönleri bulunur. Kitap sevenleri, değişik bir dünyaya götürecek bir yapıttır. Kendinizden bir şeyler bulacak ve her sayfasını beğenerek okuyacaksınız. Konu takibi çok zevkli ve sizleri, kitabın derinliklerine çekecek tarzdadır. Kitapseverlere, tavsiye edeceğimiz bir kitaptır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket: ,