Din üzerine yazılmış ve farklı hikâyelerle derlenmiş olan Mesuliyet Şuuru özellikle iç dünyanın aydınlatılmasında sizlere yol gösterecek önemli bir eserdir. Kitap içerisinde farklı öyküler bulunur. Din, iman ve namaz üzerine yazılmış öykülerle dini yakından tanıyacaksınız. Sizlere iman dolu bir yüreğin özünü anlatacak olan kitabı çok beğeneceksiniz.

Mesuliyet Şuuru ve Dinin Özellikleri

Din üzerine yazılmış aydınlatıcı bir kitap olan Mesuliyet Şuuru ile sizler farklı olayları da okuyacaksınız. İman üzerine yazılmış kısa öykülerle farklı bir boyuta geçecek ve ruhunuz dinlenecektir. Dinin önemli gelişmeleri farklı öykülerle sizlere sunulacaktır. Hayatın önemli bölümü din üzerine güzel esintiler getiren bir kitaptır.

Yazarın akıcı anlatımı kitaba ayrı bir hava katar. Numan Koçak özellikle din üzerine güzel olayları hikâyelerle sizlere anlatır. Elinizden düşüremeyeceksiniz ve büyük beğeni ile okuyacaksınız. Yaşam içerisinde özellikle dinin önemli bölümü ruhun aydınlatılmasın için uygulanır. Sizlere güzellikleri sunan kitaptan farklı konular da öğreneceksiniz.

Mesuliyet Şuuru

Mesuliyet Şuuru

Yazar Numan Koçak anlattıklarını ve öğrendiği hikâyeleri sizlere güzel ve akıcı bir dille anlatır.

İmanın ve dinin önemli gücünü kitapta bulacaksınız. Namaz üzerine yazılmış öykülerle dinin temel taşlarını bulacaksınız. Elinizden düşüremeyeceğiniz kitap en çok satanlar listesinde her zaman yerini almıştır. Fikirleri ve özgün hikâyeleri ile farklı bir boyuta sizleri taşıyacaktır. Akıcı anlatımı özellikle eleştirmenlerden de tam not almasını sağlamıştır. Dini gerçek hikâyelerle öğrenmek isteyenler için güzel bir kitaptır.

Yazar: Numan Koçak
Kitap: Mesuliyet Şuuru
Sayfa sayısı: 174
ISBN : 9786053280927

 

Etiket: