Sizi alıp kendi mis kokulu dünyasına sürükleyen bir manzara… Sadece huzur bulmak ve rahatlamak için okunabilir. Yaz aylarına hitap eden bu kitap çimenlere uzanarak sizi yaşamın inanılmaz güzelliklerine sokuyor. Renkli ve capcanlı olan bir dünyadan sizi selamlıyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü havasında ele alınan “Menekşe Kokulu Hikayeler” yaz aylarının güzel manzaralarından kareler taşıyor. Bir şezlonga uzanarak güneşlenirken okunası bir kitap…

69 çeşit hikayenin bir arada bulunduğu bu kitap yazarın buğulu dünyasından da izler taşıyor. Renkli ve canlı bir kitap kapağı ile bile sizi etkilemeye yetiyor. Samimi ve oldukça etkileyici bu hikayeler yaşamın gerçekleri ile sizi yüzleştiriyor. Sizi de etkileyerek bambaşka dünyalara sokuyor. Kahramanlarla gülüyor ve ağlıyorsunuz. Ender Haluk Derince’nin kaleminden çıkan bu muazzam eser yazarın hayat hikayeleri ile dolu.

Menekşe Kokulu Hikayeler

Menekşe Kokulu Hikayeler

Aşkın Huzur Verici Etkisi… “Menekşe Kokulu Hikayeler”

“Menekşe Kokulu Hikayeler” aşk, dostluk, huzur, umut, ayrılık ve hüzün ele alınarak okurlarına yansıtılıyor. İçinizi mutluluk ve huzurla dolduracak olan bu kitaba ilk sayfalarından tutulacaksınız ve sonuna kadar merakla okuyacaksınız. Tutkulu ve aşk dolu bu hikayeler size aşkın ve entrikanın birer yansımasını aktarıyor.

Hayata dair tüm acıları, kederleri, çaresizlikleri kısaca yaşamın tüm gerçeklerini öğrenme fırsatı yaşayacaksınız. Ya soğuk kış aylarında bir yandan karın yağışını izlerken size eşlik edecek yada sıcak yaz günlerinde meyveli sodanızı yudumlarken. Yüreğinizi ısıtacak ve sizi sımsıkı kucaklayacak bu kitaba aşık olacaksınız. Ender Haluk Derince’nin bu kitabı sizi duygusal anlamda etkiliyor. Hayatın monotonluğuna ve kargaşasına bu kitabı başlayarak bir süre ara verebilirsiniz.

Yazar: Ender Haluk Derince

Kitap: Menekşe Kokulu Hikayeler

ISBN: 6053846796

Sayfa Sayısı: 391

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,