Masallar okumayı sever misiniz? Bir kitabı elinize aldığınızda bu kitabı eğer ki çocuğunuza ya da minik bir kişiye okuyorsanız, bu konuda masal kitapları okuyorsunuz demektir, diyebiliriz. Ancak kendiniz için elinize aldığınız bir kitabı okumak istediğinizde bu kitabın masal olması ne kadar absürt durum olacaktır acaba? Aslında durum hiçte öyle değildir… Birkaç yıl önce yayını yapılarak birçok kitap evlerinde dağıtılmış bir kitaptır, Masal Masal İçinde.

Son dönemlerin en iyi yazarlarından birisi olan Ahmet Ümit adlı yazarımıza ait olan bu kitap içerisinde birbirinden farklı ve değerli denilebilecek boyutlarda masallara ulaşabiliriz. En iyi masalları okuyacağımız gibi, her masalın içerisinde bir ders verici notun bulunduğunu, bu notu aldıktan sonra masalın aslında ne kadar da mantıklı ve ne kadar da iyi bir kalitede yazıldığını hissedeceğiz.

Bir polisiye türünde romanların sahibi olan yazarımız, 2011 yılında çıkartmış olduğu bu kitabıyla farklılık yaratmış olup, yazdığı birçok masalı tek bir kitap halinde bizlere sunmuştur. Birbirinden farklı masallara beraber değerli bir kitap okumuş olacağımız gibi kendimize birçok değer de fikir, bilgi de katabileceğiz.

Masal Masal İçinde adlı kitap ile ders çıkartın

Masal Masal İçinde

Masal Masal İçinde

Masallar, her zaman insanlar için bir ders çıkarma nedeniyle yazılan yazılardır. Masal Masal İçinde adlı kitap içerisinde de işte bunu başaracağız. Sizlerde birbirinden farklı türlerde yazılmış ve farklı konulara değinilen bu masallar içerisinde Ahmet Ümit adlı yazarın güçlü kaleminden çıkmış masalları ile çok iyi fikirlere sahip olabileceksiniz.

ISBN: 9786050900491

Sayfa Sayısı: 143

Yayın Yılı: 2011

Yazar: Ahmet Ümit

Kitap: Masal Masal İçinde

 

 

Etiket: