İngiliz toplumunun, çeşitli sınıfların ilişkilerinin eleştirilerinin yapıldığı harika bir baş yapıt denilebilir kitaplardan birisi Manzaralı Bir Oda. Keyifle okunabilirliği sayesinde son zamanlarda kitaplar arasında Top 100 denilebilir listeye adını yazdırmış olup, keyifle okuduğunuz gibi okuduğunuz bu kitapla olan vakitlerinizin de en güzel şekilde geçeceğini bilmelisiniz.

Roman içerine baktığımızda, Lucy ile kuzeni keyifli bir zamanın ötesinde özgür ruh olmak isterler. Ayriyeten bir pansiyonda manzaralı odalarının olmasını isteyen ve bu manzaralı odaya sadece bakmak, seyir etmek yerine o manzaranın içerisine dâhil olmak, var olmak ister. Buna ihtiyacı olan Lucy, aşk ve özgür bir ruhla tanışmak, bu ruha sahip olmak istiyor! Ancak karşısına çıkan erkeklerle beraber yaşamak isterse acaba o özgür olabilir mi? Lucy, özgür bir ruh isteyen bir kişiliğe sahipken erkeklerle olan ilişkisi nasıl olacak?

Manzaralı Bir Oda, E.M. Forster

Manzaralı Bir Oda, E.M. Forster

1908 yılında tamamlanan ve yazımı biten, ciddi anlamda keyifle okunabilirliği olan Manzaralı Bir Oda, E.M. Forster tarafından yazılmış olup kaleme alınmıştır. Her halükarda vaktinizi değerli bir şekilde harcamak isterseniz, bu keyifli kitabı okuyabilirsiniz.

Manzaralı Bir Oda ile Güzel Bir Yolculuk

Aile – toplum ve kilise üçgenin de mutlu olmak, özgürleşmek, aşık olmak isteyen bir Lucy ile kuzeni olan Miss Bartlett’in başından geçen bu harika romanı okumanın tadını hiçbir yerde bulamayacağınızı düşünüyoruz. Yazar E.M. Forster gerçek anlamda güzel bir roman hazırlamış olup, istenilen tadı baştan sona kadar vermeyi başarıyor.

ISBN: 9789750500329

Sayfa Sayısı: 267

Yayın Yılı: 2002

Yazar: E.M. Forsterc

Kitap: Manzaralı Bir Oda

 

Etiket: ,