Yeni çıkan kitaplardan biri olan Malcolm X, Amerika’nın siyasi hayatına damga vuran başkahraman İslam düşüncesine yaptığı katkılarla da bilinmektedir. Little adıyla dünyaya gelen Malcolm kod adı şahsiyetin adeta dünyayı ilgilendiren hayatının konu alındığı adeta biyografi tarzında olan ve karakterin yaşamından kesitlerin anlatıldığı bu kitaba sizler de dilerseniz sahip olabilirsiniz.

Malcolm X kitabını dilerseniz sizler de en kısa süre içerisinde sitemizden temin edebilirsiniz. Son günlerde yeni çıkan kitaplar içerisinde yer alan bu kitabı satın almak için yapmanız gereken sitemize girerek kitabı bulmak olmalıdır.

Biyografi romanlarını sevenlerin hiç düşünmeden alacakları bu kitap sayesinde sizler de dilerseniz en kısa süre içerisinde bu kitaba sahip olabilirsiniz.

Malcolm X

Malcolm X

Malcolm X kitabının yazarı kimdir?

Severek okunan ve merak edilen Manning Marable imzalı olan bu kitap bizlere ithaki yayınları tarafından ulaşmakta olup sizler de biyografi yazılarını merakla okuyorsanız Malcolm X i hiç sıkılmadan okuyacaksınız.

Kitabı dilerseniz online satın alma işlemleri sayesinde sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Öncelikle kitabı bularak alışveriş sepetinize ekleyecek ve sonrasında kredi kartınızı hazır ederek ekranda açılan bölümlere kredi kartı bilgilerinizi gireceksiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi doğru girdikten sonra eğer bankadan onay gelirse sizler en kısa süre içerisinde kitabınıza sahip olabileceksiniz. En geç 2 gün içerisinde kitabınız teslim edilecek ve sizler de sürükleyici olan bu kitap içerisinde adeta kendinizi bulacaksınız.

 

Etiket: ,