Son yıllarda Türk edebiyatı içerisinde son derece etkili değişimler yaşanıyor. Özellikle de genç yazarların kaleme aldıkları eserler, edebiyat dünyasının en çok okunan ve en popüler olan kitapları haline geliyor. Bu durumda Türk edebiyatının değişmesine neden olurken, özellikle de Betül İğdeli kaleme aldığı kitapları ile Türk edebiyatının modern dönemdeki en büyük temsilcilerinden birisi haline geliyor.

Limoni Kitabıyla Modern Dönem Kitap Keyfi

Limoni

Limoni

Özellikle kaleme almış olduğu bu kitabı ile Türk edebiyatının son yıllarda en popüler olan ve en çok okunan yazarlarından birisi haline geldi. Sitemizin yeni çıkanlar kategorisi altında kendisine yer bulan Limoni isimli bu kitap, kitapseverlerden son derece yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Kusursuz ve gerçekçi betimlemeleri ile kitapseverlerin tek bir solukta okuyacağı eşsiz bir kitap özelliğine sahip.

Sitemizin yeni çıkanlar kategorisi altında kendisine yer bulan popüler kitap Limoni isimli kitap özellikle de kitapseverlerin son derece yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Yaşamın gidişatı, hüzünleri ve hayatın içerisinden olan pek çok durumun en etkin şekilde işlendiği bu kitap ile birlikte de kitapseverler farklı bir konu üzerinden kitap okuma deneyimine en kaliteli şekilde ulaşıyor.

Türk edebiyatının başarılı kalemlerinden birisi olan ve kaleme aldığı bu yeni kitabı ile son yıllardaki Türk edebiyat dünyasının en popüler ve en farklı kitabını yayımlayan başarılı yazar Betül İğdeli kitapseverlerin en çok okuduğu yazarlardan birisi haline geldi.

Yazar: Betül İğdeli

Kitap: Limoni

ISBN:9786054933037

Sayfa Sayısı: 80

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,