Seçimlerden oluşan bir dünyanın size sunduğu yaşantıyı anlatır. Tris, kendini, sevdiklerini korumak için bazı olaylara göğüs germek zorundadır. Fedakârlık yapacağı konular artmıştır. Seçimleri onun zor sürecini etkileyecektir. Aşk sorunları ve kimlik arayışı ve bağlılık,Tris2in yaşamını etkilemeye başlar. Savaşın çıktığı dönemler, kendiyle ilgili sorunları hayatına yön vermesi gerektiğini belirtir. Bir savaş vardır ve kendisi taraf olmak zorundadır. Gireceği yolda dönüş olmayabilir. Seçeceği yol,Tris2in hayatını değiştirecektir. Sevdiklerinden uzak ve anlamı bulmaya çalışacağı bir yön tayin eder. Kuralsız, kendi dünyası ile sevdiklerinin dünyasını anlatan, yol ayrımını yapması gereken bir düzeni simgeler.

Kuralsız

Kuralsız

Kuralsız Hayatınıza Anlam Katacak Bir Romandır

Hayatına yön vermek isteyenlerin hikâyesidir. Seçtikleri yolda, nasıl bir hayat onları bekliyordur. Kuralsız, konusu itibari ile çok satanlar listesinde yer alır. En çok beğenilen kitaplar içinde bulunması, kitabın özgün anlatımından dolayıdır.

Kayıplarınızın, gitmemesi için bir uğraş gereklidir. Alacağınız sorumluluklar kitabın bütün yoğunluğunda hissedilir. Yapacağınız bir fedakârlığın, kayıpla sonuçlanabilmesi olayı anlatılır. Savaşın büyük bir sorumluluk teşkil ettiği, başarı için şart olduğu kitapta ayrıntılı bir şekilde sunulur.

Kuralsız, kuralların sınırını çizer. Aşkı bulmanın önemi ve değer verdiklerinizi kaybetmemek için bazı konularda seçim yapmanızın gerektiğini vurgular. Kendinizi ararken, sevdiklerinizin dünyasını bulmanız önemlidir. Onları kaybetmeden, alacağınız önlemler ve seçimleriniz, sizin doğruyu bulmanızı sağlayacaktır. Beğenilerek okunan, özgün anlatımı ile şimdiden, liste başı olmaya aday bir kitaptır.

 

 

 

 

 

 

 

Etiket: ,