İçeriğinden çok ayrı bir anlatımı barındıran bu eser birçok farklı konuyu okuyucuları ile buluşturuyor. Anlatılan sıradan değil ve çok farklı gelişmeler ile okuyuculara sunuluyor. Yazarımız Murat Menteş adeta topa tutar gibi farklı olayları şok edici bir etki ile yazmış. Kitabı okurken neye uğradığınızı bilemeyeceksiniz. Üzerinde oluşan şoku atlatamadan yeni bir şok ile daha karşı karşıya kalabilirsiniz.

Korkma ben varım içeriğinde farklı insanları ve farklı dünyaları barındırıyor. Yeri geldiğinize sizin için ütopik olan bir yer ya da bir kahraman daha ileride sizin komşunuz, eşiniz arkadaşınız haline geliyor. Kalemi oldukça keskin olan yazarımız Murat Menteş olay ve kurgusu ile okunabilecek çok güzel bir eseri bizlere sunuyor.

Korkma Ben Varım

Korkma Ben Varım

Bir Şey Olmayacak Korkma Ben Varım

Kitap içeriğinde kolaylıkla bulabileceğiniz aşk, intikam, dostluk, yalnızlık ve daha birçok şey hakkında tanıklık edeceğiniz farklı dünyalar var. Her okuduğunuz bölüm için şok olacak ve kendinizi bu şoklara alıştırmaya başlayacaksınız. Son günlerin en çok arananlar listesinde ilk sıralarda yer alan bu eser okuyucusuna büyük ve farklı hayatları sunuyor.

Bir solukta okuyabileceğiniz korkma ben varım gerçekleri sizinle tanıştırmaya geliyor. Daha fazla heyecanlanmadan bu eseri hemen alabilir ve kısa sürede okuyarak oluşan düşünceleri yeniden gözden geçirebilirsiniz. Üslubu, kurgusu ve anlattıkları ile harika ötesi bir kitap. Doğru tercihler ile okuma zevkinizi arttırın.

 

Etiket: ,