Karanlığın Yüreği’nin yazarı bu etkileyici hikâyeyi yazmadan önce, buharlı bir geminin kaptanıdır. Yolculuğu sırasında birçok olayla karşılaşmış, bu olaylarda yaşanan vahşetler onu derinden etkilemiştir. Görevini kendi bırakmış, bu hikâyeyi hazırlamıştır. Karanlığın Yüreği, önemli bir kitaptır.

Karanlığın Yüreği(Kongo Günlüğü)

Karanlığın Yüreği(Kongo Günlüğü)

Karanlığın Yüreği Işık Niteliğindedir

Hikâye, olayları aydınlatmakta ve birçok kişiye de rehber olacak şekilde hazırlanmıştır. Yaşadıklarından yola çıkılarak hazırlandığı için, daha çok dikkat çekmektedir. Türkiye’de, kitap beğenilerek okunmaktadır. Liste başlarında yer alan Karanlığın Yüreği, etkileyici ve doğal anlatımı ile beğeni kazanmayı sürdürecektir. Sadece ışığı beklemek yetmez, ona ulaşmak gereklidir. Güzel anlatımı ile etkileyici bir hikâyedir.

Karanlıktan çıkılan bir ışığın bulunması,yaşanılanları net bir anlatımla okuyuculara sunulması,kitabın beğenisini artırmaktadır. Kişisel anlatımlarla, olay örgüsü çok güzel bir şekilde işlenmiştir. Anlatımın sade olması ve yaşanılanlardan yola çıkılarak hazırlanması, kitabın önem kazanmasında etkili olmuştur. Aydınlığın tekrar kazanılması için insanların verdiği mücadele işlenir. Okumayı seven herkes, mutlaka bu güzel yapıtı incelemelidir. Hafızadan çıkmayacak konusu, sizleri derinden etkileyecektir.

Hikâye severler, bu güzel ama bir o kadar sürükleyici kitabı, okumanızı tavsiye ederiz. Anlatımının içten olması da hikâyeye ayrı bir hava katar. Yazarın, kendi yaşadığı dünyayı bizlere açık olarak sunması çok etkileyicidir. İnsanların gördüğü zulümler, oranın yaşam alanları, hayatın zorlukları. Kişiyi derinden sarsacak ve etkileyecek her şeyi, hikâyede bulursunuz. Özel anlatımları ile güzel bir sunum yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket: ,