Bu aralar nereye gitsem karşıma çıkıyor. Kitapçılarda, sosyal medyada, alışveriş merkezlerine kurulan stantlarda vb. Bir kapalı gişe yalnızlık furyası kaplamış gidiyor anlayacağınız. Kitap piyasaya çıktığı günden beri çok yoğun bir ilgi gördü. Bu yoğunlukta sosyal medyanın payı yadsınamayacak boyutlarda.

Eserin yazarı Serkan Özel. Kitap sosyal medyada nasıl patladıysa, yazar da aynı şekilde ilgi gördü. Twitter’da kendi adı ile attığı tweetler takipçileri tarafından yayıldı ve tüm Türkiye Serkan Özeli tanıma fırsatı buldu.

Kapalı Gişe Yalnızlık

Kapalı Gişe Yalnızlık

Aşkı Anlatan Bir Eser, Kapalı Gişe Yalnızlık

Birazdan kitaptan bahsedelim. Kitap dibine kadar aşkı anlatıyor. Aşk ile yalnızlaşmayı, aşk uğruna yalnızlaşmayı çok dokunaklı ve çok duygulu bir şekilde anlatıyor.  216 sayfadan kapalı gişe yalnızlık her sayfasında aşkı, yalnızlığı, sevgiyi ve yalnızlaşmayı derinlerde anlatıyor adeta.  Destek yayınları ile okuyucusuyla buluşan eser, içinde bulunduğumuz sene piyasaya çıktı ve kapış kapış gitti. Kitapçıların oluşturdukları yeni çıkanlar bölmelerinde,  sürekli yenilendi çünkü okuyucudan gelen yoğun bir talep söz konusuydu. Biri ötekini kovalıyor öbürü berikini derken kitap çok satılanlar listesine de girmeyi başardı.

Kitaba ulaşmak ise çok kolaylaştı. Kitapçılardan ziyade internet siteleri bu konuda daha iyi bir pozisyon aldı. Kitap yurdu sitesinden kapalı gişe yalnızlık adlı kitaba ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz gibi ürün teslimatında nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

 

Etiket: ,