Tüm tarihte önemle üzerinde durulan kadınlardan kesitleri bulacağınız bu kitap hem fantastik hem de kadınları daha iyi anlama konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Kah işkence gören kadın, kah Filistinli kadın, kah Meryem ana ve daha pek çok rol model kadınla ilgili hikayelerin de yer aldığı bu kitaba sizler de dilerseniz sahip olabilirsiniz.

Kitap okuma tutkunu olan kişileri kimi zaman ağlatacak kadar hüzünlü çoğunlukla da güldürecek bir kitap olurken bu kitabı da muhakkak kütüphanenizde bulundurmalısınız. Severek okuyacağınız ve hiç bitmesin isteyeceğiniz bu kitap sayesinde sizler de dolu dolu vakit geçireceksiniz.

kadın oyunları

kadın oyunları

Dario Fo imzalı Açılım Yayınlarından bizlere ulaşan Kadın Oyunları Kitabına sahip olmak için sitemizden alışveriş seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kadın Oyunları Kitabını Nasıl Satın Alabilirim?

Kadın oyunları kitabı sizler için sitemiz üzerinde sanat kategorisinde yerini almış durumda. Öncelikle sitemize üyelik gerçekleştirerek beğendiğiniz kitabınızı alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kitabı satın almak için sayfa sizi ödeme ekranına yönlendirecek olup bu ekranda ihtiyacınız olan şey kredi kartı bilgileriniz olacak.

Sizden istenen bilgiler olan adres kısmını eksiksiz olarak girdikten sonra bu kitaptan kaç adet alacağınızı miktar bölümünde belirtiyor ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana yönlendiriliyorsunuz.

Bu bölümde sizden istenen bilgileri girdikten sonra bankanızdan onay gelirse Dario Fo nun bu fantastik kitabına sizler de sahip olabilir ve keyifli okuyabilirsiniz.

 

Etiket: ,