Romantik romanlar denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Debbie Macomber, yazmış olduğu her kitabı okurların oldukça beğenisini kazanmayı başarıyor. Ve böylece ismi yalnızca kendi ülkesinde değil, tüm dünyada hak ettiği yeri de almış oluyor. Yazarın en önemli özelliklerinin başında, insanların en fazla hakkında konuştuğu duygu olan aşkı ve sevgiyi etkili bir şekilde anlatmayı başarabilmesi.

Böyle olunca okurlar Debbie Macomber tarafından yazılan her kitabı büyük bir beğeni ile alarak okumaya başlıyor. Üstelik yazar kitaplarında yalnızca aşkı anlatmıyor, insanların pek çoğunun hayatında var olan ancak bir türlü dillendiremediği konuları da büyük bir ustalıkla anlatmayı da başarmış oluyor.

İyi ki Geldin

İyi ki Geldin

İyi ki Geldin ve Bir Hayatın Hikayesi

Libby Morgan’ın hikayesinin anlatıldığı İyi ki Geldin, aslında hiç umulmadık bir anda yıkılan hayatın hikayesi. Çalışmakta olduğu hukuk firmasına ortak olmak isteyen Morgan, bunun için büyük bir şevkle çalışmaya devam eder. Bir gün patronu onunla konuşmak istediği zaman ise düşündüğü şeyin tam da tersi gerçekleştir, ortak olmak yerine işten çıkarılmıştır.

İş bulamayacağını anlayan Libby, artık öğleden sonralarını Bir Yumak Mutluluk isimli yün dükkanında geçirmeye başlar. Ve günün birinde hiç ummadığı bir aşkla karşı karşıya gelmiş olur. Umutsuzluğun içerisindeki umudun anlatıldığı İyi ki Geldin, indirimdeki kitaplar içerisinde yer alarak aşkı arayanların hikayesini okumak isteyen okurlara sunulmakta.

Yazar: Debbie Macomber

Kitap: İyi ki Geldin

ISBN: 9789944826815

Sayfa Sayısı: 440

Yayın Yılı: 2013

 

Etiket: