Yazmış olduğu yazılar ile belirli bir kesimin en fazla beğendiği köşe yazarlarından bir tanesi olan Yılmaz Özdil, özellikle de son dönemlerde yazmış olduğu kitaplar ile de binlerce kişinin de beğenisini kazanmayı başardı. Yazarın bir önceki kitabı olan İsim Şehir Bitki, insanlara farklı bir kitap okuma deneyimini yaşatmıştı.

Oldukça ses getiren bu kitaptan sonra yazmış olduğu İsim Şehir Artist kitabı ile de insanlara oldukça farklı bir şekilde geçen 17 Aralık süreci ve Gezi olaylarını anlatıyor. Herkesin de bildiği üzere bu iki olay, çok uzun süreler boyunca insanların büyük bir merakla takip ettiği olaylar. Birçok yazar bu konuda çok fazla fikir sahibi değilken Özdil tüm düşüncelerini oldukça açık bir şekilde ortaya koydu.

İsim Şehir Artist

İsim Şehir Artist

İsim Şehir Artist ile Gündeme Bakış

Üstelik yazılarını yazarken düşüncelerini hiçbir şekilde gizlemeyen Yılmaz Özdil, bu sayede süreç içerisinde çok fazla insanı da kendine hayran bırakmayı başardı. Bu olayları bütün çıplaklığı ile anlattığı köşe yazıları sayesinde insanlara istedikleri bilgileri veren Özdil, şimdilerde bu yazıları kitap haline getirdi ve iki konu hakkında merakı olan kişiler için hazırlamış oldu.

O dönemde olanları İsim Şehir Artist ile tekrardan yaşamak isteyen insanların hepsi, en çok satanlar kategorisi içerisinde yer alan kitabımızı okuyarak gerçeklerin neler olduğunu bu konuda özgün bir dile sahip olan bir yazardan okuma olanağına sahip olacaklar.

 

Etiket: ,