Roman okurlarının ellerinden düşürmeyecekleri bu kitapta oldukça vurucu bir hikâye ile karşı karşıyayız. İçerisinde dramatik bir hikâyenin anlatıldığı bu kitapta sizler için pek çok önemli hikâye de bulunuyor. Suriyeli mültecilerin yaşamlarının da ele alındığı kitabımız son günlerde sitemizde kitap tavsiyesi bölümünde yer alıyor. Kitap tavsiyesi bölümünde sizler için tavsiye edilen bu kitap bir Hasan Ali Toptaş romanıdır.

Yazarın takipçileri oldukça fazla olurken bu kitap da yine en çok okunanlardan biri olacak gibi görünüyor. Belki de heba olan hayatların hikâyesi olan aynı isimli Heba kitabını okurken sizler de duygusal anlar yaşayacaksınız.

Heba

Heba

Heba Kitabını Nasıl Satın Alabilirim?

Heba kitabı kitap tavsiyesi bölümünde son günlerde sizler için bulunurken öncelikle isterseniz kitap yorumlarından okuyucuların kitapla ilgili yorumlarından bilgi sahibi olarak okuyup okumayacağınıza karar verebilirsiniz.

Kitabınızı eğer satın almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken kısa bir üyelik işleminden sonra sitemiz üzerinden kitabı bularak alışveriş sepetine eklemek olmalıdır. Alışveriş sepetine ekledikten kitabınızdan kaç adet almak istediğinizi ve hangi adrese teslim edilmesini istediğinizi ayrıntılı olarak yazdıktan sonra kredi kartı bilgilerini yazacağınız ödeme ekranı karşınıza açılacak. Hasan Ali Toptaş imzalı bu kitaba sizler de sahip olmak istiyorsanız belirttiğimiz işlem basamaklarını uygulamanız yeterli olacak.

Sizler de dilediğiniz şekilde meral ettiğiniz tüm kitaplara sitemiz üzerinden sahip olabilir ve en kısa süre içerisinde kargo ile teslim edildiğinde okumaya başlayabilirsiniz.

 

Etiket: ,