Anılar, yaşandığı dönemlerde insanlar tarafından kıymeti bilinmese de daha sonrasında, üzerinden yıllar geçince değeri anlaşılan duyguların başında geliyor. İnsanlar hangi yaşta olurlarsa olsunlar fark etmez, onların bilinçaltlarında yer eden olayları ilk başlarda tam olarak anlayamaz, ancak daha sonrasında yıllar geçip çevresinde onu geçerken seven ve değer veren insanlar azalmaya başlayınca geçmişte yaşamış olduğu şeylerin aslında ne kadar güzel olduğunu anlamaya başlar. Erdal Atıcı da insanların zihinlerinde yer eden anıların dünyasına giriş yapıyor.

 

Evimizin Duvarları

Evimizin Duvarları

Pek çok insan için sıkıcı bir konu gibi görülse de Erdal Atıcı, insanların geçmişlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu konuda daha öncesinde yazılmadığı kadar etkili bir kitap çıkarmış oldu.

Evimizin Duvarları

Hayal dünyasında yaşanmış hikayelerin tekrardan ele alındığı kitaplardan bir tanesi olan Evimizin Duvarları, daha ilk sayfasından itibaren insanları içine almayı başaran kitaplardan bir tanesi. Okurlar bu kitap ile birlikte küçük şeylerden mutluluk duymayı amaçlamış olan insanların hikayelerine ortak oluyor. Küçücük evlerdeki büyük hikayelerin her biri, insanların pek çoğunun içinde taşımış olduğu duyguları bünyesinde barındırıyor.

Evimizin Duvarları kitabı, bir kahramanın nemli duvarlar arasındaki hikayesini okurlara ulaştırmayı da başarmış oluyor. Yeni çıkanlar kategorisi içerisinde bulunan bu kitap ile birlikte okurlar kahramanın geçmişini buğulu bir perdenin ardında okuyor. Ve okurlar da bu kitap sayesinde daha öncesinde çıkmadığı bir yolculuğa çıkmış oluyor.

Yazar: Erdal Atıcı

Kitap: Evimizin Duvarları

ISBN: 9786054623730

Sayfa Sayısı: 129

Yayın Yılı: 2013

 

Etiket: ,