Rus edebiyatının, dünya edebiyatına sunduğu eşsiz bir yazar. Her eseri, bir başyapıt değerinde olan ve bu başyapıtları ile efsane olan bir yazar. Yazdığı her eserde, kitleleri peşinden sürüklemiş, bu uğurda kalıcılığı yakalamış ve son noktada efsane olan bir yazar. Bu isim Dostoyevski, bu ismin olduğu her eser, kalıcı ve başarılı tabirlerinin yer aldığı bir eserdir. Yazar Rene Girard bu eseriyle, ünlü yazarın dehlizlerine iniyor, hayatının tüm noktalarını, başarılı bir dille resmediyor.

Dostoyevski Yeraltı İnsanı

Dostoyevski Yeraltı İnsanı

Dostoyevski Yeraltı İnsanı İle Geçmişe Doğru

Ortaya çıkan resimde, görünen detaylar ve ince sunulmuş ayrıntılar, sizlere Dostoyevski hakkında, bilgiler verecek ve değerlendirmeler yapma şansını sunacaktır. Yapacağınız bu değerlendirmeler ile bir bakıma ortaya çıkan eserleri hakkında da bir bilgi sahibi olacak ve eserlerin iklimlerini daha iyi anlamış olacaksınız. Dostoyevski Yeraltı İnsanı, sizlere gizemli ve bilinmeyenlere doğru çıkılacak bir yolu işaret ediyor.

Bu yolda karşılaşacağınız detaylar ve kavramlar, sizleri yazarın hayatına götürecek ve gördükleriniz ile birlikte bazı fikirlerinizde değişmelere neden olacaktır. Rene Girard, uzun araştırmalar sonucu oluşturduğu bu eseri ile aslında, net mesajlar veriyor. Efsane eserlerin, nasıl iklimlerden süzülüp ortaya çıktığını ifade ediyor.

Bu eseri okuyarak, efsaneleşmiş insanların, hayatlarını, hayallerini, beklentilerini ve arzularını öğrenmiş olacaksınız. Bu eser size, farklı bir dünyayı aralayacak özelliklere sahiptir. Dostoyevski Yeraltı İnsanı ile yeni bir fikir ve yeni bir düşünce inşa edeceksiniz.

Yazar: Rene Girard

Eser: Dostoyevski Yeraltı İnsanı

ISBN: 9786051417615

Sayfa Sayısı: 105

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,