Geçmiş dönemlerden yazılmış olan romanlardan çok daha farklı bir şekilde yazılarak okuyucuların beğenisine sunulmuş olan Ben, Sen ve O, aslında üç şehirde geçen bir roman. İstanbul, Milano ve New York’ta geçen olayların kahramanları ise bir kadın ve üç erkek. Kitapta erkek ya da kadın fark etmez herkesin hayatları boyunca yaşadıkları sevinçlerinin ve korkularının aslında hemen hemen aynı olduğu anlatılıyor.

Aşkı Arayanların Kitabı Ben, Sen ve O

Romanın ana kahramanı bir kadın. Güzel bir mayıs gününde bir anlık karar ile her şeyi bırakarak Milano’ya gitmeye karar verir. Daha öncesinde gitmediği, dilini bilmediği bir kente giden kadın aslında yalnız kalarak kendi ile ve geçmişte yaşadığı sorunlar, sıkıntılar, hatalar ve öfkeler ile yüzleşmek ister. Ve bununla birlikte de Sen, Ben ve O hikayesi başlar.

Ben, Sen ve O

Ben, Sen ve O

Ruh ikizinin bulunmasından çok kaybetmesi insanların canlarını yakar. Birçok insan aşkı yitirirken suçu her seferinde karşı tarafa atar. Ancak bunda iki tarafın da suçu vardır. Çünkü iki taraf da aşkı için savaşmaz ve susmayı tercih eder.

Kitapta genel olarak insanların aşkını bulduktan sonra savaşması ve kaçmaması için gerekli olan mücadelenin verilmesi vurgulanıyor. Kitap yorumları kategorisine eklenmiş olan kitabımız, yayınladığı günden bu yana kitapseverler tarafından en fazla tercih edilen ve daha sonrasında yorum yapılan kitaplar arasında kendine yer bulmaya devam ediyor.

 

Etiket: , ,