Çok satan kitaplar listesinin en baş sıralarında yer alan bana seni seviyorum deme sev günümüzde de yaşanılan ayrılıkları ve aşkları konu ediniyor. Yalan yanlış yansıtılan duygular eşliğinde insanlar ne yapacaklarını pek bilmiyorlar. Özelikle ikili ilişkiler esnasında her zaman için belli başlı sorunlar yaşanabiliyor.

Güven artık kalmadı. Tutulmayan sözler ve sahtekârlıklar ilişkilere olan güveni tamamen bitirdi. Gitme zorunda olanlar aslında gerçek kişiliklerini ve gerçek yüzlerini açığa çıkardılar. Miraç Çağrı Aktaş kaleminden çıkan bu eser aslına bize çok uzak bir yerde değil.

Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Bana Seni Seviyorum Deme Sev

İçinden Gelerek Bana Seni Seviyorum Deme Sev

İçinizden gelerek karşınızdaki kişiye sevdiğinizi en son ne zaman söylediniz? Miraç Çağrı Aktaş tüm gerçekçiliği ile günümüz ilişkilerinde yaşanan bu durumu irdeliyor. Kırılan ve karşılık bekleyen kalpler, buruk kalan hayaller ve çok daha fazlası bana seni seviyorum deme sev adlı eserde sizleri bekliyor. Son günlerin en çok satanları listesinde ilk sıraları zorlayan bu eser sayesinde gerçek hayattan ve kendi hayatınızdan birçok kesite rastlayabileceksiniz.

Bir solukta okuyabileceğiniz bu eser özünde size çok fazla şey öğretecek. Seviyoruz diye söylenen birçok yalana karşı davranılması gerekenler ve verilmesi gereken cevaplar aslında neydi. Bu ve benzeri çok daha fazla problem için bu eseri mutlaka okumalısınız. Doğru kitaplar ile hayatlarınıza daha kolay şekil verebileceksiniz.

 

Etiket: ,