Öğrenilmesi ve keşfedilmesi gereken konulardan bir tanesi olan din ve tasavvuf, İslamiyet’i anlamamız için yazılan kitaplar sayesinde artık daha kolay yorumlanıp, öğrenilebiliyor. Dini insanlara doğru bir şekilde tanıtmak için kitabını kaleme alan yazar Uğur Koşar, Destek Yayınları adı altında çok satanlar kategorisinde yer alan bir eserdir.

2014 yılında okurları ile buluşan kitap Allah’a yaklaşmanızı sağlayacak satırlara sahip 182 sayfalık kısa bir öyküdür. Allah’ın affediciliği ve merhametini en güzel cümleleri ve tasvirleri kullanarak oluşturan Koşar, akıcı ve dil oyunlarından uzak bir kitap yazarak insanların yolunu aydınlatmayı amaçlamıştır.

Bana Allah Yeter İle Hayatınızın Koşuşturmasından Uzaklaşın

Bana Allah Yeter

Bana Allah Yeter

Allah’a nasıl yaklaşılmalı, affediciliği ve büyüklüğü hakkında hadisler ve dualarla örnekler vererek cümlelerini zenginleştirmiş olan yazar Koşar, Bana Allah Yeter kitabı ile her sıkıntıları Allah’a sığınarak aşabileceğinizi anlatan kitap sizi duygulandıracak satırlarda ev sahipliği yapıyor. Tasavvuf kategorisinde yazan sayılı yazarlardan bir tanesi olan Uğur Koşar, Allah’ın gücünü ve kudretini en iyi anlatanlardan birisidir.

Dünya hayatının faniliği, gelip geçiciliği ve yaşadığımız süre boyunca nasıl ibadet etmemiz gerektiği hakkında yolumuzu ışıtan kitabımız çok satanlar kategorisinin incilerinden bir tanesidir. Hayatın öğreticiliği ve çıkarılması gereken dersler konusunda da bilgilere veren kitabımız yeni bir vakitte çıkmasına rağmen oldukça geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Sizde kendinizde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız kitabımızı mutlaka okuyun.

 

Etiket: ,