İnsanların hayatında bir kez yaşadığı balayı deneyimine son derece farklı bir yaklaşım gerçekleştirdiği bu yeni kitabı ile dünyaca ünlü yazar Bruce H. Lipton her zaman hayatın içerisinde olan ancak farklı şekillerde ele aldığı konular ile dünyanın her yerinde okuyucuların büyük beğenisini topluyor. Bu yüzden de günümüz modern çağının en önemli ve en başarılı yazarları arasında kendisine yer buluyor.

 Sonsuza Dek Sürecek Balayı Etkisi

 

Balayı kavramı ve olgusu üzerine daha teknik ve daha bilimsel bir yaklaşım sergilemekte olduğu bu yeni kitabı ile dünyaca ünlü yazar Bruce, kitapseverlerin yoğun ilgisini topluyor. Bu noktada sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında yer almakta olan Balayı Etkisi isimli kitap, çiftlerde balayı etkisinin sonsuza kadar süreceği bir olguyu kendisine konu ediniyor.

Balayı Etkisi

Balayı Etkisi

 

Özellikle de güçlü, zarif ve okuma konusunda okuyucusuna son derece büyük bir keyif vermekte olan dünyaca ünlü yazar bu kitabında da diğer kitaplarında olduğu gibi önemli ve yaşamda değişiklik yaratacak etkilere sahip olan konuları kendi bakış açısı ve tarzı ile ele alıyor. Bu yüzden de sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında kendisine yer bulmakta olan Balayı Etkisi isimli kitap, son dönemlerin en çok merak edilen kitapları arasında bulunuyor.

 

Türkiye’de de kitapseverlerin her kitabını büyük bir ilgi ve merak ile beklemekte olduğu dünyaca ünlü yazar Bruce H. Lipton kaleme aldığı bu yeni kitabıyla tüm beklentileri karşılıyor.

 

Yazar: Bruce H. Lipton

Kitap: Balayı Etkisi

ISBN: 9786055154547

Sayfa Sayısı: 192

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: