Yol’a çıkıyoruz hazır mısın? Cümlesi ile okurlarına keyifli bir başlangıç yapan yazar, her konudan ve her türden pek çok hikayeyi bir arada tutarak aynı zaman da da bu hikayeleri harmanlayarak sizlere bir okuma şöleni sunmaya hazırlanıyor. Egzersizden, cennet ve cehenneme, çeşitli felsefelerden hayat görüşlerine kadar ek çok konunun bulunduğu bu zengin içerikli kitabımız 2014 yılında piyasaya çıkmış ancak kusursuz içeriği ve birbirine harmanlanmış birçok konusu ile çok satanlar listesinde adını yazdırmakta geç kalmamıştır.

Hayatınızda aslında her insanın kendisini aradığını anlatmak isteyen yazar, mükemmel tasvir ve betimlemeleri ile okuyucuyu sıkmadan hayata dair birbirinden güzel anekdotlar paylaşıyor. Satır arasına gizlenmiş hayatların öyküsünü okurken gözyaşlarınıza hakim olamayacak, elinizden düşürmeyeceğiniz kitabınızı bir solukta okuyacaksınız.

Aşkın İstilası - Yol

Aşkın İstilası – Yol

Aşkın İstilası Yol İle Hayata Farklı Bir Pencereden Bakın

Okuru sıkmadan pek çok bilgiyi aktaran yazarımız kitabımızda akıcı ve sade bir dili tercih etmiştir. Günümüzün en beğenilen kitaplarından birisi olan Aşkın İstilası- Yol 408 sayfa olarak tasarlanmış, Metin Hara kaleme aldığı Destek yayın evi imzası taşıyan bir eserdir.

Kitap okumak insana birçok öğreti ve hayata dair bilgi aktarırken aynı zaman da hayatı öğrenmenizi sağlayan püf noktalarına da yer verilmiştir. Aşkın İstilası Yol adlı kitabı okurken kimi zaman kahkahalarla gülerken kimi zaman ise göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Bir solukta okuyacağınız Metin Harra imzalı kitabımız raflarda sizleri bekliyor.

 

Etiket: ,